Numerki recepturowe

Gotowe numerki recepturowe przydają się w każdej aptece oferującej klientom tworzenie leków na zamówienie. Dzięki zakupionym u nas wielokolorowym bloczkom oznaczenia recepturowe stają się narzędziem do efektywnej i klarownej organizacji zamówień w aptece. Nasze numerki recepturowe tworzymy z samoprzylepnego papieru o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Proponujemy dwie wersje produktów różniące się od siebie sposobem oznakowania.

Czytaj więcej

Bloczki recepturowe z siedmiocyfrowym systemem znakowania idealnie sprawdzają się w przypadku dużych aptek realizujących setki zamówień w ciągu miesiąca. Mniejsza, pięciocyfrowa wersja doskonale posłuży w dowolnej placówce farmaceutycznej, wprowadzając oczekiwany porządek.

Oznaczenia recepturowe

Asortyment sklepu AmaPack zawiera oznaczenia recepturowe pakowane w różnokolorowe bloczki po 100 sztuk. Nadruk na każdym numerku przekazuje informację o kodzie zamówienia, a także dacie, przed którą należy odebrać gotowy lek. Stosowanie oznaczeń recepturowych to powszechna praktyka w aptekach. Farmaceuci dostrzegają zalety uporządkowanego systemu oznaczeń, który gwarantuje pełną kontrolę nad procesem przygotowania i dostarczania leku dla klienta. Akcesoria farmaceutyczne dostępne w sklepie AmaPack odpowiadają na wszystkie potrzeby specjalistów wytwarzających leki recepturowe. Dostarczamy wyłącznie produkty stworzone na bazie doskonałych komponentów materiałowych, wpisujące się w światowe standardy ISO i posiadające wszelkie wymagane certyfikaty.