Pudełka i torebki na leki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Przechowywanie i transport substancji medycznych tworzonych na receptę wymaga umieszczenia leku w odpowiednim pojemniku. Kluczową cechą pojemników z tworzyw sztucznych i papierowych torebek pozostaje całkowita neutralność chemiczna, powstrzymująca przed kontaminacją wewnętrzną.

Czytaj więcej

Torebki na leki dostępne w ofercie AmaPack zostały opracowane pod kątem maksymalnej uniwersalności dla użytkownika. Mamy pełną świadomość, jak duży wpływ na funkcjonowanie apteki wywierają tak niepozorne akcesoria, jak torebki farmaceutyczne. Powszechność leków tworzonych na indywidualne zamówienie pacjenta rośnie wraz ze zwiększającą się świadomością konsumentów. Wiele osób doświadcza skutków reakcji alergicznej na niektóre składniki leków dostępnych w masowej produkcji. Dlatego opracowanie nowej receptury – wolnej od dodatków konserwujących – może zwiększyć przyswajalność danej substancji i ograniczyć ryzyko wystąpienia niekorzystnych skutków ubocznych.

Produkty zamieszczone w asortymencie AmaPack spełniają wszystkie wymogi jakościowe i formalne, jakim muszą stawić czoła akcesoria skierowane na rynek medyczny.

Torebki recepturowe

Torebki recepturowe udostępniamy w kilku podstawowych wersjach, różniących się zawartością nadruku i kolorystyką. Ogromna liczba zamówień dotyczy bazowej wersji, jaką stanowią klasyczne, białe torebki recepturowe, nieposiadające nadruku. Białe torebki na leki występują w rozmiarze 10×8 cm i są pakowane po 100 sztuk. Nieco większą pojemność oferują torebki recepturowe z nadrukiem, wykonane z białego lub pomarańczowego papieru. Nadruk zawiera schemat opisu leków do użytku zewnętrznego, gdzie należy podać dane apteki wytwarzającej lek, sposób użycia, oraz podpis osoby sporządzającej lek. Czytelny schemat na opakowaniu farmaceutycznym usprawnia proces przygotowania leków na zamówienie. Torebki farmaceutyczne z nadrukiem dostarczamy w rozmiarze 12×17 cm.

Torebki farmaceutyczne

Torebki do przechowywania leków recepturowych cechują się ogromną uniwersalnością i niskim kosztem zakupu. Stanowią podstawowe wyposażenie aptek, laboratoriów czy innych placówek związanych z sektorem medycznym. Oferujemy torebki farmaceutyczne wykonane z papieru o dużej gramaturze, dzięki czemu zachowują one wysoką odporność na rozerwanie. Torebki na leki recepturowe ułatwiają procedury znakowania gotowych produktów. Dzięki nadrukowanej tabelce osoba wytwarzająca leki uzyskuje jasne wytyczne, jakie informacje musi umieścić na etykiecie. AmaPack tworzy produkty odpowiadające na specyficzne potrzeby farmaceutów, dostarczające im ponadprzeciętnej wartości użytkowej.