Butelki na leki w ofercie AmaPack

Wyświetlanie 1–18 z 41 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 41 wyników

Butelki na leki. Butelki farmaceutyczne szklane lub wyprodukowane z tworzywa sztucznego to podstawowy produkt do przechowywania leków płynnych, takich jak zawiesiny, syropy czy krople. Butelki szklane farmaceutyczne wciąż zajmują dużą część rynku, a klienci doceniają ich funkcjonalność.

Czytaj więcej

Warto mieć świadomość, że tego typu opakowania zazwyczaj nie spełniają kryteriów sterylności, zatem nie można ich stosować do określonych grup leków. Naturalnym rozwinięciem oferty producentów na butelki farmaceutyczne szklane pozostają pojemniki wykonane z PET i HDPE, spełniające rygorystyczne normy jakościowe. Proponowane przez nas butelki farmaceutyczne wpisują się w potrzeby większości placówek aptecznych. Umożliwiają bezpieczne przechowywanie rozmaitych substancji płynnych i utrzymanie ich pierwotnej konsystencji. Butelki farmaceutyczne doskonale integrują właściwości ochronne z możliwościami oznakowania. Ich duża powierzchnia zewnętrzna ułatwia stosowanie naklejek podających informacje o składzie i terminie przydatności do spożycia.

Produkowane przez nas butelki na leki powstają zgodnie z Dobrą Praktyką Wytwarzania i Farmakopeą Europejską. Firmy wytwarzające butelki farmaceutyczne i inne opakowania tego typu podlegają również pod postanowienia normy ISO 15378 wraz z jej trzema załącznikami. Procedury wewnętrzne AmaPack czerpią pełnymi garściami z zaleceń ogólnoświatowych norm, dzięki czemu nasze butelki na leki powstają w przewidywalnym, bezpiecznym środowisku. Przestrzegamy warunków higieny, prowadzimy kompleksową dokumentację dystrybucji, a także stosujemy procedury kontroli dla importowanych materiałów początkowych. Butelki farmaceutyczne szklane i z tworzyw sztucznych stanowią nieocenioną pomoc dla każdego farmaceuty, który wytwarza dla klientów leki recepturowe.

Butelki farmaceutyczne – rodzaje produktów od AmaPack

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem każdego produktu, umieszczonym na naszej stronie internetowej. Butelki farmaceutyczne oferujemy w kilku wersjach konstrukcyjnych, rozmiarowych i pojemnościowych. Dzięki rozbudowanej ofercie AmaPack możesz z łatwością zintegrować zamawiane produkty z własnym modelem biznesowym. Proponujemy m.in. butelki jałowe z nakrętką oraz butelki farmaceutyczne wyposażone w ciśnieniowy system dozujący. Kalibrowany i wytrzymały dozownik gwarantuje idealną precyzję podczas dozowania mieszanek fosforanowych, narkotycznych, czy glicerolowych. Butelki apteczne AmaPack są dostępne w popularnych pojemnościach 125, 150 i 250 mililitrów. Osobną kategorią produktów pozostają innowacyjne butelki farmaceutyczne do kropli ocznych, z jednokierunkowym przepływem i precyzyjnym dawkowaniem każdej kropli. Oprócz produktów stworzonych w celu przechowywania roztworów olejowych nasz asortyment składa się także z butelek do wodnych roztworów kropli do oczu, takich jak atropina. Kompleksowość oferty AmaPack wynika z potrzeb farmaceutów i naszego doświadczenia na rynku. Asortyment AmaPack znajduje się w fazie nieprzerwanego rozwoju, podyktowanego nowymi zdobyczami techniki medycznej. Butelki szklane farmaceutyczne można z powodzeniem zastąpić nowoczesnymi produktami, wpisującymi się w wymagania norm ISO i lokalnych organów kontrolnych.