Pojemniki farmaceutyczne – kapsułki i butelki na leki

Wyświetlanie 1–18 z 122 wyników

Wyświetlanie 1–18 z 122 wyników

Na liście przedmiotów niezbędnych w każdej aptece nie może zabraknąć butelek i kapsułek, umożliwiających efektywną produkcję leków na zamówienie. Każde opakowanie farmaceutyczne powinno być wykonane z najwyższą precyzją.

Czytaj więcej

Zarówno kapsułki do leków, jak i butelki oferowane w wielu wersjach rozmiarowych, muszą być wyprodukowane z odpowiednich materiałów. Wytyczne Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego i instytucji unijnych zawierają szereg zaleceń dla producentów, jakie muszą zostać spełnione, aby dany produkt uzyskał dopuszczenie do użytku. Firmę AmaPack tworzą specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarze bezpośredniej dystrybucji akcesoriów do aptek. Po otwarciu działalności jako producent opakowań farmaceutycznych, tworzymy pojemniki zgodne z formalnymi wymogami i oczekiwaniami naszych klientów. Proponujemy pojemniki farmaceutyczne wolne od substancji, jakie mogłyby wchodzić w reakcje chemiczne z lekami. Niezależnie, czy wybierzesz butelki, pojemniki lub kapsułki leki tworzone na zamówienie będą całkowicie bezpieczne i efektywne. Wpływ formy podawania leku na jego skuteczność został doceniony już w pierwszych wiekach naszej ery. Współczesne rozwiązania technologiczne pozwalają prześledzić każdy etap produkcji i kontrolować skład chemiczny, z jakiego tworzy się butelki i kapsułki na leki. Opinie klientów jednoznacznie dowodzą słuszności założeń, jakie przyjęliśmy dla naszej linii produkcyjnej. Każda buteleczka na leki przeszła przez wewnętrzny system kontroli jakości, gwarantujący zachowanie najlepszych parametrów użytkowych. Doskonale rozumiemy znaczenie takich produktów jak opakowania i butelki na leki. Opakowanie farmaceutyczne od AmaPack doskonale sprawdza się do użycia w recepturze aptecznej jako pojemnik bezpośredniego kontaktu z lekiem. Jesteśmy producentem pojemników farmaceutycznych w formie kapsułek, butelek czy pojemników na płyny do oczu. Wszystkie pojemniki farmaceutyczne, jakie posiadamy w asortymencie, cieszą się ogólnokrajowym uznaniem i znajdują swoje stałe miejsce w aptekach wytwarzających leki recepturowe. Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych kategorii asortymentu; oferujemy również fachową pomoc na dowolnym etapie realizacji zamówienia.

Producent opakowań farmaceutycznych – kapsułki na leki

Jeśli poszukujesz firmy produkującej i dostarczającej opakowanie farmaceutyczne, znajdujesz się w dobrym miejscu. AmaPack jest producentem i dystrybutorem zaawansowanych akcesoriów dla branży farmaceutycznej, spośród których kapsułki na leki pozostają fundamentem oferty. Proponujemy kapsułki do leków wykonane z żelatyny i wegetariańskie kapsułki na leki, wpisujące się w potrzeby pacjentów rezygnujących z konsumpcji składników pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie nasze produkty pozostają całkowicie wolne od genotoksycznego dwutlenku tytanu. W procesie produkcji i pakowania zachowujemy standardy GMP, określające Dobre Praktyki Produkcyjne. Twarde kapsułki żelatynowe od AmaPack występują w kilku wersjach rozmiarowych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do własnych preferencji.

Butelki na leki w ofercie AmaPack

Oprócz pojemników jednostkowych w formie kapsułek stworzyliśmy linię asortymentu opartą o nowoczesne butelki na leki. Każda butelka AmaPack posiada komponenty z tworzywa PET i HDPE, czyli polietylenu o dużej gęstości, odpornego na promieniowanie UV i neutralnego pod względem chemicznym. Nasze butelki na leki występują w wersji z nakrętką lub systemem dozującym, który ułatwia aplikowania określonej dawki leku. Buteleczka na leki pojawia się u nas w różnych opcjach pojemnościowych. Wytwarzanie leków recepturowych w warunkach aptecznych staje się znacznie łatwiejsze, jeśli masz dostęp do kluczowych akcesoriów. Należą do nich opakowania farmaceutyczne, jakie znajdziesz w przejrzystym katalogu produktów AmaPack.