Pojemniki na marihuanę medyczną i torebki aluminiowe

Susz konopi siewnej zawiera duże stężenie substancji THC i CBD, które udowodniły swoją przydatność do leczenia określonych rodzajów chorób. Marihuana medyczna świetnie sprawdza się w walce z bólem nowotworowym, łagodzi objawy padaczki lekoopornej, a także wspomaga proces leczenia pacjentów chorych na stwardnienie rozsiane.

Czytaj więcej

Przełom na polskim rynku nastąpił pod koniec 2017 roku, kiedy to na szczeblu rządowym uzgodniono przepisy dopuszczające korzystanie z marihuany medycznej na podstawie zaleceń lekarza. Przygotowanie leków z konopi to jednak nie wszystko. Aby zachować długoterminową przydatność do spożycia i uniknąć zanieczyszczenia zewnętrznego, marihuana medyczna musi być pakowana i przechowywana zgodnie z powszechnymi zaleceniami. Do tego celu wykorzystuje się torebki aluminiowe i specjalistyczne pojemniki na marihuanę, jakie dołączyliśmy do oferty naszego sklepu. AmaPack to doświadczony producent opakowań farmaceutycznych i akcesoriów laboratoryjnych. Specjalizujemy się w opracowywaniu nowatorskich rozwiązań dla opakowań, do których stosujemy światowej klasy komponenty materiałowe. Pojemnik na marihuanę medyczną musi spełniać rygorystyczne normy jakościowe. Konstrukcja i dodatkowe funkcje pojemników AmaPack uwzględniają specyfikę produktów medycznych z konopi. Cechą charakterystyczną dla tego typu akcesoriów staje się idealna szczelność, gwarantowana przez specjalną konstrukcję nakrętki. Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą AmaPack obejmującą pojemniki na marihuanę medyczną i torebki aluminiowe do dzielenia surowca recepturowego. Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią pojawiające się wątpliwości za pośrednictwem formularza kontaktowego lub podanego na stronie numeru telefonu. Współpracujemy z aptekami i laboratoriami z terenu całej Polski, dostarczając produktów o niepowtarzalnych walorach użytkowych i technicznych.

Pojemnik na marihuanę – rodzaje produktów w ofercie AmaPack

Pojemnik na marihuanę leczniczą to produkt specjalnego przeznaczenia, stworzony na potrzeby aptek wykonujących leki na zamówienie. W celu zachowania optymalnych parametrów ekonomicznych nasze pojemniki pakujemy w zbiorczych kartonach po 10 sztuk każdy. Pojemnik na marihuanę medyczną od AmaPack występuje w kilku wersjach rozmiarowych. Dzięki idealnemu dopasowaniu pojemności do gramatury leku zapisanej na recepcie farmaceuci zyskują możliwość wykonania produktu odpornego na utlenianie. Nasz pojemnik na marihuanę to farmakopealne opakowanie plastikowe wykonane z materiału HDPE, czyli polietylenu o dużej gęstości. Regularna struktura cząsteczek zapewnia wysoką gęstość i nieprzepuszczalność, pozostając przy tym całkowicie neutralną dla substancji umieszczanych w pojemniku. To kluczowe cechy z punktu widzenia aptek oferujących marihuanę medyczną na zamówienie. Każdy pojemnik na marihuanę wyposażyliśmy w nakrętkę z aluminiową membraną, która z jednej strony ułatwia dostęp do leku, a z drugiej eliminuje ryzyko powstania mikroskopijnych nieszczelności i przenikania powietrza do wnętrza opakowania. Pojemnik na marihuanę recepturową udostępniamy w trzech gramaturach – 2 g, 5 g i 10 g.

Torebki aluminiowe do fasowania surowca farmaceutycznego

Precyzja procesu fasowania surowca do produkcji medycznej marihuany wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi i akcesoriów. Należą do nich torebki aluminiowe AmaPack o trzywarstwowej strukturze. Produkt ten jest przeznaczony do użycia w zgrzewarkach farmaceutycznych. Atestowane torebki aluminiowe AmaPack dostarczamy do klientów w opakowaniach po 100 sztuk, dzięki czemu koszt jednostkowy został utrzymany na atrakcyjnym poziomie.