Opakowania na leki oczne i akcesoria

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Filtr strzykawkowy – budowa i zastosowanie

Filtry strzykawkowe stanowią niezbędny element wyposażenia dowolnej placówki farmaceutycznej. Ich zastosowanie dotyczy w szczególności procedur filtracyjnych podczas pracy z roztworami i gazami. Struktura, jaką posiada filtr strzykawkowy, nie pozwala na przenikanie zanieczyszczeń do filtratu, co skutkuje idealnie czystym roztworem. W przeciwieństwie do prac laboratoryjnych, badania i produkcja recepturowych leków farmaceutycznych nie może dopuszczać marginesu błędu.

Czytaj więcej

Filtr strzykawkowy przydaje się również w laboratoriach prowadzących badania mikrobiologiczne i molekularne. Umieszczenie filtra na zakończeniu strzykawki daje gwarancję, że dozowany roztwór pozostanie wolny od nieprzewidzianych substancji.

Oferta AmaPack skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów do aptek i laboratoriów. Jesteśmy producentem opakowań i akcesoriów farmaceutycznych, posiadających certyfikaty unijne i spełniających międzynarodowe normy ISO. Opisywane tutaj filtry strzykawkowe wyróżniają się spośród innych ofert na rynku dzięki perfekcyjnym właściwościom materiałowym i atrakcyjnej cenie. W naszych produktach łączymy wieloletnie doświadczenie i gruntowną znajomość potrzeb naszych klientów. Filtr strzykawkowy AmaPack jest wykonany z tetrafluoroetylenu. Ten syntetyczny fluoropolimer udowodnił swoją przydatność do produkcji akcesoriów medycznych i laboratoryjnych dzięki niedoścignionej odporności chemicznej i niskiemu wskaźnikowi SEP. Opracowany przez nas filtr strzykawkowy pozostaje całkowicie odporny na działanie rozpuszczalników organicznych i agresywnych roztworów. W opakowaniach wykonanych z tetrafluoroetylenu można nawet przechowywać stężony kwas fluorowodorowy, stosowany do trawienia szkła.

Filtr strzykawkowy sterylizujący zapewnia optymalną prędkość przepływu alkoholu izopropylowego, stosowanego do testowania i produkcji środków dezynfekujących i antyseptycznych. Zachęcamy do odwiedzenia strony z opisem poszczególnych produktów, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o ich właściwościach i specyfikacji technicznej.

Sączki strzykawkowe do kropki ocznych w ofercie AmaPack

Ofertę na standardowe filtry strzykawkowe poszerzyliśmy o produkty dedykowane do realizacji zadań specjalnych. Należą do nich sączki strzykawkowe marki Sartorius w modelu Minisart Opthalsart. Filtr ten wykonano z hydrofilowego octanu celulozy, dzięki czemu produkt idealnie sprawdza się w procesie filtrowania roztworów wodnych, takich jak krople do oczu Butelki mogą zostać napełnione w tempie 60 ml/min pH 4-8, a maksymalne ciśnienie operacyjne dla dostępnych u nas filtrów wynosi aż 6,5 bara. Filtr Minisart Opthalsart gwarantuje pełną sterylność, dzięki której może być stosowany przy produktach medycznych do bezpośredniej aplikacji. Sączki strzykawkowe do kropki ocznych są niezbędnym narzędziem w procesie filtrowania sterylizującego dowolnych roztworów wodnych.

Butelki jałowe

Butelki jałowe AmaPack nadają się do natychmiastowego użycia w recepturze aptecznej. Nasz asortyment składa się z modeli wyposażonych w nakrętkę lub funkcjonalny dozownik, ułatwiający aplikowanie leku. Butelki jałowe AmaPack zostały wyprodukowane z tworzywa PET i HDPE, dzięki czemu nie wchodzą w reakcje chemiczne z umieszczoną w nich substancją. W utrzymaniu sterylności produktu pomaga pojedyncze, szczelne opakowanie. Wszystkie butelki jałowe stworzyliśmy w zgodności z Dobrymi Praktykami Wytwarzania (GMP) i normami ISO. Specjalnie dla farmaceutów produkujących krople do oczu butelki opracowaliśmy również w odniesieniu do specyfiki roztworów olejowych. Nasze butelki jałowe do kropli wyróżniają się ponadprzeciętną jakością, trwałością chemiczną i innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak np. technologia PureFlow i precyzyjny mechanizm dawkowania.