Kapsułki żelatynowe i wegetariańskie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Kapsułki żelatynowe

Dzięki ofercie sklepu AmaPack otrzymujesz dostęp do kompleksowego asortymentu pustych kapsułek na leki, wytworzonych z żelatyny lub HPMC. Kapsułki żelatynowe i kapsułki wegetariańskie są podstawowym produktem dla farmaceutów wytwarzających dozowane proszki z substancjami leczniczymi.

Czytaj więcej

Etap dozowania leku do kapsułek następuje z wykorzystaniem pozycjonerów lub kapsularek ręcznych, dających pełną kontrolę w każdej sekundzie procesu. W AmaPack produkujemy najwyższej jakości kapsułki żelatynowe, przeznaczone do bezpiecznego przechowywania rozmaitych leków. Ich funkcje nie ograniczają się jednak wyłącznie do aspektu opakowania. Żelatynowe kapsułki wyróżniają się niemal zerową przepuszczalnością gazową, dzięki czemu umieszczona w nich substancja nie podlega utlenieniu i uzyskuje długoterminową przydatność do użycia. Połknięcie kapsułki nie generuje dyskomfortu znanego ze spożywania dużych tabletek. Co więcej, pacjenci zażywający leków w formie kapsułek nie narzekają na nieprzyjemny smak leku, gdyż wcale go nie czują. Z punktu widzenia potrzeb farmaceutów, nasze kapsułki żelatynowe dostarczają niekwestionowanych zalet na etapie produkcji, przechowywania i oznakowania leku. Jesteśmy świadomi, jak duże znaczenie dla punktów aptecznych mają wygodne rozwiązania posiadające wszelkie wymagane atesty. Puste kapsułki żelatynowe opracowane w parku technologicznym AmaPack pozostają całkowicie wolne od zakażenia BSE i gwarantują bezpieczeństwo dla pacjentów. Proces ich produkcji opieramy o wyśrubowane standardy GMP, dzięki czemu możemy zapewnić okres trwałości wydłużony do około 5 lat. Puste kapsułki żelatynowe od AmaPack nie zawierają dwutlenku tytanu, z jakim wiąże się ryzyko uszkodzeniach genów.

Każdy etap wytwarzania opakowań farmaceutycznych podlega rygorystycznej kontroli jakości, dokonywanej przez wykwalifikowanych pracowników. Nasi eksperci czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesu, aby gotowy produkt spełniał wymogi technologiczne i funkcjonalne.

Kapsułki żelatynowe

Puste żelatynowe kapsułki w ofercie producenta AmaPack

Kapsułki żelatynowe puste występują w kilku wersjach różniących się rozmiarem, ilością kapsułek w opakowaniu zbiorczym czy barwą zewnętrznej powłoki. Przezroczyste żelatynowe kapsułki usprawniają dozowanie proszku medycznego, dając farmaceutom pełny wgląd na etapie umieszczania gotowej substancji w pojemniku. AmaPack opiera swój model biznesowy na jakości, elastyczności i konkurencyjnych cenach. Sprawiamy, że nowoczesne kapsułki żelatynowe są nie tylko perfekcyjne techniczne, lecz również tanie. Powszechne zastosowanie kapsułek żelatynowych wynika z ich walorów praktycznych, bezpieczeństwa i komfortu dla pacjentów.

Kapsułki wegetariańskie puste

Doskonale rozumiemy decyzję osób rezygnujących ze spożycia mięsa lub produktów pochodzenia zwierzęcego. Apteki coraz częściej dostosowują własne metody wytwarzania leków do potrzeb coraz liczniejszej grupy wegetarian. Dla nich stworzyliśmy kapsułki wegetariańskie, gdzie żelatyna została zastąpiona poprzez HPMC. Kapsułki wegetariańskie od AmaPack zostały dopuszczone do obrotu na terenie UE i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty.

Zachęcamy do zadawania pytań naszym specjalistom, którzy pomogą dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb farmaceuty.